Teslimat Koşulları1. Satın almış olduğunuz ürünler Türkiye'nin her yerine ilgili adresinize teslim edilir. Kıbrıs'a gönderim yapılmamaktadır. buratti.com.tr’dan yapılan alışverişlerin sevkiyat işlemleri anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan MNG Kargo tarafından sağlanmaktadır.

2. Siparişiniz onaylandıktan sonraki 1 - 4 iş günü içerisinde talep ettiğiniz adrese gönderilmek üzere MNG Kargo’ya teslim edilmektedir.

3. Ürününüz kargoya verildikten sonra MNG Kargo takip numarası işlenip tarafınıza e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Size gelen gönderi koduyla www.mngkargo.com.tr web sitesini kullanarak "Gönderi Sorgula" kısmından siparişinizi takip edebilirsiniz. buratti.com.tr  "Siparişlerim" sayfasından da ilgili kargo takip numarasını sorgulayarak siparişinizi takip edebilirsiniz ve "Kargom nerede?" sorusunun cevabına ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünleriniz kargoya teslim edildikten sonra cep telefonunuza yurtiçi kargo varış şubesi ve süreci sms olarak gönderilmektedir.

4. Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda, resmi ve idari tatil günlerinde ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Kargo tahmini varış süresi 1 ile 7 iş günü arası öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi iş günleri 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

5. Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar gördüğünüz durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından buratti.com.tr’ye ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin iadesi yapılacaktır.

6. İhtiyaç halinde 444 30 79 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri biriminden destek alabilirsiniz. Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilecektir. Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda ise, kargo şirketi görevlisi size bir haber notu bırakacaktır. Bu numaraları arayarak paketinizle ilgili bilgi alabilirsiniz.